Жаңа жылдық мерекеге "Агро-Олдиви" ЖШС, "қымбат" ш/қ, "Есіл баспаханасы" 1-9 сынып оқушылары орындаған қолөнер бұйымдары үшін сыйлықтар сатып алу үшін демеушілік көмек көрсетті. Сондай-ақ, оқушылардың жаңа жылдық костюмдері бөлінді, олар бағалы сыйлықтармен марапатталды. Мереке көптеген қуаныш пен көңілділік әкелді. Балалар жаңа жылдық оқиғаларға куә болып, ертегілерге барды. Жаңа жыл барлығына үлкен бақыт пен жағымды естеліктер әкелсін.

Жаңартылған күні: 03.01.2024 12:06
Құрылған күні: 03.01.2024 12:45