КММ Бұзылық орта мектебінде 2019-2020 о.ж. арналған кәсіби бағдар жұмысы туралы есеп

ҚММ «Бұзылық орта мектебінде» 2019-2020 оқу жылына арналған кәсіби бағдар беру жұмыстары туралы ақпарат.

2019-2020 оқу жылы келесі іс – шаралар өткізілді:

Қыркүйек:

9 және 10 сынып түрлектерінің жұмысқа орналысуы туралы ақпаратты жинау және талдау. Бітіруші сыныптарда аудандық мониторинг жүргізу. 8-9 сынып оқушыларының кәсіптік бағдар диагностикасы.  Зерттеу нәтижелері туралы сынып сағаттарында оқушыларды ақпараттандыру. Диагноз нәтижелері бойынша оқушыларға жеке кеңес беру. Кәсіби тандау бойынша оқушылардың жеке консультация өткізу. Диагностикалық зерттеудің нәтижелері туралы бірнеше жыл бойы сынып жетекшілері мен оқушылардың ата-аналарына ақпарат беру. МТМ кәсіпорындарына, пошта бөлімшесіне, әкімдікке экскурсия.

Қараша:

9 сынып оқушылары үшін «Сенің кәсіби мансабың» оқу курсын өткізу. 9-10 сынып оқушыларының ата-аналар жиналысында колледж және жоғары оқу орындарының оқілдерімен және оқушылардың ата-аналары мен кездесу.

Желтоқсан:

«Мамандықтар әлемі» тақырыптық сынып сағаттарын ұйымдастыру. Оқушылардың ата-аналары жұмыс істейтін қала мен ауылдағы кәсіпорындарға экскурсия ұйымдастыру

Қантар:

«Қазіргі заманғы кәсіп әлемінің» тұсаукесер сағаттарын өткізу.

Ақпан:

9 және 10 сынып оқушыларымен кәсіпорындарына бару. МТМ кәсіпорындарына, пошта бөлімшесіне, әкімдікке экскурсия.

Наурыз:

Ата-аналарға арналған чаттар – жаднама

Сәуір:

Суреттер конкурсы, плакаттар «Анам, әкем жұмыста»

Мамыр:

Агитка шығару «Жүз жол – біреуі сенікі»

Кәсіптік бағдар берудің жұмысы: Ахметжанов Д.Д

Қосымшалар: