Рухани жаңғыру

15.04.2019

"Туған жер" деген бағдарламажалпыұлттық отаншылдықтың құралымына деген оқтаулыкөңілге өзінің жерінеөзінің аулыныңқалағаАйтылмыш бағдарлама "Рухани жаңғыру" қоғамдық есінің модернизациясының бағдарламасының құрама элементімен болып табыладыайтылмыш жұмыс бас халықтың на отаншылдықтың рухының құралымына деген оқтаулытәрбие бастың жеткіншектің көңіл к елгебережному қатынасқа к табиғатқауважительном қатынаста к тарих және культурно-историческим ескерткішқажетті шарттың жаса- рухани самореализации үшін.

Қосымшалар: