"Мен-Қазақстан азаматымын"тарихы бойынша сыныптан тыс іс-шара

12.02.2023

Тәуелсіздік күнін мерекелеу қарсаңында азаматтық пен патриотизмді қалыптастыру мақсатында "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімінің Бузулук ауылының орта мектебі" КММ - де 8,9 сынып оқушылары арасында "Мен-Қазақстан азаматымын"тарихы бойынша сыныптан тыс іс-шара өтті. Іс-шараның негізгі мазмұны арналып, 1986 жылғы желтоқсандағы оқиғалардың кейіпкерлерін бір минут үнсіздікпен еске алды. Оқушылар Тәуелсіздік жылдарындағы оқиғалар хронологиясы бар бейнефрагменттерді қарады, мемлекет құру бойынша басқатырғыштар жинады, патриотизм ұғымы бойынша орындалған кластерлерді көрсетті, сондай-ақ Желтоқсан оқиғалары кейіпкерлерінің өмірбаяны мен тағдыры туралы ауызша хабарламалар жасады.