Пікірсайыс!

28.03.2023

Оқушыларда салауатты өмір салтының негіздерін қалыптастыру, сондай-ақ оқушылардың өзін-өзі тануы үшін қолайлы жағдайлар жасау мақсатында "Бузулук негізгі мектебі" КММ-де 9 сынып оқушылары арасында "Біздің денсаулығымыз біздің қолымызда"тақырыбында пікірталас турнирі өтті
Іс-шараның негізгі міндеттері: шығармашылық белсенділікті дамыту, тәжірибе жасауға деген ұмтылыс;
топта жұмыс істеу қабілетін дамыту;
өз денсаулығыңызға ақылға қонымды, ұқыпты қарауға тәрбиелеу;
жаман әдеттермен күресуді жалғастырыңыз;
командада жұмыс істей білу;
Маңызды ақпаратты маңызды емес ақпараттан ажырата білу;
- дұрыс және ұтымды тамақтану туралы білімді қалыптастыруды жалғастыру;
"тағамдық қоспалар" ұғымымен таныстыру
денсаулыққа зиянды емес тағамдарды таңдауға үйрету;
Іс-шара барысында ойын ережелерімен алдын ала танысу өтті, сондай-ақ турнир тақырыбы айтылды. Әр команда тезистерін қорғау үшін дәлелдер корпусын ұсынды. Әрбір заманауи адам шешуі қажет өзекті мәселелер айтылды.