Мемлекеттік қызметтердің 2023 жылғы көрсету саласындағы Қызметіжөніндегі есептердің ашықталқылауынөткізутуралы

13.02.2024

"Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімінің Бұзылық ауылының негізгі орта мектебі" КММ 2024 жылғы 1-30 наурыз аралығында "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі" ресми интернет-ресурсында 2023 жылғы мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы қызмет туралы есептерді жария талқылау өткізілетінін хабарлайды. Жоғарыда айтылғандарға байланысты барлық тілек білдірушілерден талқылауға белсенді қатысуды сұраймыз.