26.02.2024 жылы "Бузулук ауылы орта мектебі" КММ мектебінде ТЖ бойынша оқушыларды,педагогтар мен қызметкерлерді оқыту және эвакуациялау (жер сілкінісі) міндеті : төтенше жағдай кезінде өзін-өзі бақылау және барабар мінез-құлық дағдыларын үйрету.ТЖ-дан қорғау бойынша сабақтардың мақсаты оқушылар мен мектеп қызметкерлерінің өз қауіпсіздігіне және айналасындағылардың қауіпсіздігіне жауапкершілікпен қарауын,сондай-ақ төтенше жағдайларда дұрыс және тиімді әрекет ету қабілетін қалыптастыру болып табылады.